Przejdź do treści

FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU

FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU

 

ZAPROSZENIE

 

Wzorem lat ubiegłych, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sochaczewie, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w „Festiwalu Piosenki o Zdrowiu”, który kierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu powiatu sochaczewskiego.

       Głównym celem tego wydarzenia jest zainteresowanie dzieci i młodzieży szeroko pojętą tematyką zdrowia poprzez połączenie atmosfery zabawy z popularyzacją zdrowego stylu życia, profilaktyki nałogów, zdrowego odżywiania, profilaktyki chorób, higieny osobistej, higieny jamy ustnej i bezpiecznego wypoczynku.

Festiwal odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych:

- dzieci w wieku przedszkolnym

- uczniowie szkół podstawowych kl. I - VI

- uczniowie szkół podstawowych kl. VII oraz kl. II i III gimnazjów

      

          Dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu placówek oświatowo-wychowawczych, w szczególności wychowawców dzieci i młodzieży, „Festiwal Piosenki o Zdrowiu” stał się w powiecie sochaczewskim lubianą i rozpoznawalną imprezą. Z każdym rokiem rozszerza swój zasięg i motywuje coraz większe kręgi dzieci i młodzieży do pozytywnego myślenia  o zdrowiu.

 

Laureaci I, II i III miejsca w każdej kategorii wiekowej, otrzymają atrakcyjne nagrody. Dla wszystkich uczestników Festiwalu, przewidziane są upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

 

 

Pliki do pobrania:

Wróć